Aktualności

05-07-2022-08:59:38

Mabel żegna się z miłością w nowym singlu „Let Love Go”. Nowy album już 15 lipca

Udostępnij! Tweetnij!

Mabel zapowiada swój długo oczekiwany drugi album „About Last Night…” nowym singlem „Let Love Go”. „Jeden z najważniejszych hitów roku” według „NME” z udziałem amerykańskiego rapera Lil Tecca miał swoją premierę w Apple Music 1.

Materiały prasowe

„Let Love Go” jest euforycznym i wzruszającym punktem kulminacyjnym „About Last Night…”. Napisany przez Mabel i Lil Tecca wraz z SG Lewisem, RAYE i MNEK utwór jest afirmacją, która lekceważy ból serca i pakowanie się w związki które „nie dają ci tego, na co zasługujesz”. Rewelacje na parkiecie są głównym tematem nadchodzącego drugiego albumu Mabel, którego ciemniejsza strona jest widoczna na ostatnim singlu „Overthinking” – szczerym obrazie tego, jak nocne życie przecina drogi z fobią społeczną, i próbie odnalezienia drogi powrotnej do domu.

Aby uczcić premierę, artystka podzieliła się także sesją VEVO na żywo. Zataczając pełen krąg, w zeszłym tygodniu Mabel pojawiła się na nowym singlu A1 x J1, „Deal Or No Deal”, który jest przeróbką jej hitu „Finders Keepers”.

Rozpoczęty przez Mabel podczas lockdownu i ukończony, gdy życie nabiera tempa, album „About Last Night…” jest żywą podróżą od oczekiwanych początku najlepszej nocy do jej niechlujnego końca, który zawiódł nasze oczekiwania. Każdy utwór opisuje pewien element wieczoru – przygotowania („Let Them Know”), demony byłego związku („Good Luck”), płacz w łazience, i w końcu powrót w domu.

Mabel, zdobywczyni nagrody BRIT, po raz kolejny kwestionuje swoją drogę do nowoczesnego popu: jej wpływy obejmują wyzwoloną euforię kultury klubowej (dance-pop, house, translatlantycki R&B) z głębszymi motywami ekspresji i inkluzji, wyniesionymi z obsesyjnego oglądania „Paryż płonie” (1990), „Pose” i „Drag Race” podczas lockdownu. Oto młoda kobieta, która analizuje własne lata kształtowania się, dorastając w oczach opinii publicznej i przejmując narrację. Mabel z 2022 roku żyje pełnią życia, a jej celem jest tworzenie podnoszącej na duchu muzyki. Jej wyjątkowej mocy starczy dla każdego.

Nadchodząca płyta „pysznie pewnej siebie artystki-kameleona” („The Face”) jest dostępna w przedsprzedaży. Mając za sobą tegoroczne ogromne festiwale, takie jak Primavera, Strawberries & Creem i Big Weekend, Mabel uhonoruje premierę „About Last Night…” kameralnym show w londyńskim Sommerset House już 17 lipca.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: mabel