Aktualności

20-01-2023-10:11:05

Kali Uchis z nowym utworem „I Wish You Roses”

Udostępnij! Tweetnij!

Nagrodzona Grammy Kali Uchis prezentuje premierowy utwór „I Wish You Roses”. Do utworu powstał klip nakręcony przez Cho Gi-Seok w Korei.

Materiały prasowe

– Piosenka opowiada o zakończeniu relacji, ale z miłością. To może być przyjaciel, kochanek lub ktokolwiek inny, ale chodzi o to, by celebrować koniec bez urazów czy gorzkich odczuć – wyjaśnia Kali.

Kali Uchis jest jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu Coachella oraz Lollapaloozy w Chile, Argentynie i Brazylii. Wkrótce ogłosi więcej koncertów.

W ubiegłym roku Uchis wygrała trzy Billboard latin Awards, dwie Billboard Music Awards oraz American Music Award. W 2021 artystka zdobya pierwszą w karierze Billboard Latin Music Award za hiszpańskojęzyczny album „Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) ∞”. To na tym krążku znalazł się wielki światowy hit „telepatia”, który do tej pory zgromadził ponad 2 miliardy streamów. Jest także najdłużej utrzymującą się w Billboard Hot 100 hiszpańskojęzyczną piosenką solowego artysty. Hit gościł w zestawieniu rekordowe 23 tygodnie. Również w 2021, Kali wygrała pierwszą w karierze Grammy, a także szereg innych wyróżnień, w tym Premios Nuestra Tierra i Univision Premios Juventud. Gościła na okładce „Office Magazine”, występowała w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” i zagrała trasę w Ameryce Południowej z Tylerem, The Creatorem.

Niedawno Kali wydała klip live do wydanej w 2015 roku piosenki „Melting”, która została ponownie odkryta przez społeczność TikToka i stała się wielkim hitem.

Kali Uchis porywa występem z „Melting”

Zdobywczyni nagrody Grammy, Kali Uchis, opublikowała właśnie nagranie z występu na żywo z piosenką „Melting”. Pierwotnie wydany w 2015 roku utwór przeżywa drugą młodość.

więcej

Wychowana między Wirginią a Kolumbią, Kali Uchis zyskała rozgłos w 2015 roku dzięki projektowi „Por Vida”. Jej debiutancki album z 2018 roku, „Isolation”, zdobył szerokie uznanie krytyków i znalazł się na wielu listach best of, w tym w „Rolling Stone”, Pitchforku, „NPR” i „Vulture”. Uchis współpracowała i dzieliła sceny z takimi gwiazdami jak SZA, Gorillaz, Jorja Smith, Diplo, Major Lazer, Snoop Dogg, Kaytranada czy Leon Bridges. Podróżowała po całym świecie, dając uznane sety na najważniejszych festiwalach, w tym m.in. na Open’er Festival.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kali uchis