Aktualności

27-01-2023-08:54:32

Ochman i Kalush Orchestra łączą siły!

Udostępnij! Tweetnij!

„Cry For You” - na ten singiel czekali wszyscy fani Eurowizji!

foto: Piotr Porębski

Ochman, polski finalista Eurowizji 2022 (ponad 22 mln odtworzeń utworu „River”) i Kalush Orchestra - ukraiński zwycięzca Eurowizji 2022 (ponad 92 mln odtworzeń utworu „Stefania”) - dwie zupełnie różne energie muzyczne w jednym numerze. Taka synergia to kolaboracja roku! 

Zaczęło się od wspólnych nagrań na mediach społecznościowych w trakcie przygotowań do Eurowizji, a finałem jest epicki singiel, który zaskoczy nie tylko fanów konkursu. 

Tak o piosence mówi Krystian: 

- Idąc przez życie, wielu z nas pracuje nad tym, by stać się najlepszą wersją siebie. W trakcie tej drogi uczymy się wybierać te sytuacje, w których powinniśmy być asertywni. Często oznacza to, że podejmujemy decyzje, które są dla nas dobre, ale mogą być przykre dla innych. Społeczeństwo zmusza nas do asertywności, w przeciwnym razie jesteśmy wykorzystywani. Nie chcę nigdy żałować podjęcia takich decyzji. 

Za produkcję odpowiada wielokrotnie nagradzany producent @atutowy, który na swoim koncie ma nie tylko współpracę przy debiutanckiej płycie Ochmana, ale również z topowymi polskimi hiphopowcami, takimi jak Kukon, OKI, Pezet, Young Igi. 

Ostatnie wydawnictwo Krystiana to Deluxe Edition jego debiutanckiego albumu (maj 2022). Obecnie artysta pracuje nad materiałem na kolejny krążek, który ukaże się jeszcze w tym roku!


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: ochman