Aktualności

18-10-2023-13:40:35

Ochman i jego „Testament”

Udostępnij! Tweetnij!

Krystian opublikował okładkę płyty i uruchomił preorder. Premiera drugiego albumu artysty 10 listopada. 

foto: Dagmara Szewczuk

Dokładnie dwa lata po wydaniu debiutanckiej (i pokrytej złotem) płyty, na której znalazł się eurowizyjny przebój „River”, Ochman dzieli się ze słuchaczami kolejnym krążkiem.

„Testament” jest zapisem przeżyć i obserwacji artysty. Porusza na nim tematy związane z relacjami, poszukiwaniem dialogu, zrozumienia i akceptacji. W warstwie muzycznej Ochman eksperymentuje, balansując pomiędzy gatunkami. Zamów album TUTAJ

- Mój drugi album, bardziej hip-hopowy, pełen nowoczesnych brzmień, podobnie jak pierwszy, emanuje muzyczną różnorodnością. Myślę wiele o przyszłości, mniej o przeszłości, ale żyję dniem dzisiejszym. Nieustannie analizuję wszystko co mnie otacza. Ta analiza pozwala mi rozwijać się twórczo. W przekazie bardziej bezpośredni, prostszy, a zarazem trochę bardziej osobisty, mój drugi album jest wynikiem wielu przemyśleń. Jest w nim dużo o miłości, akceptacji, ale i też o ich braku. Ciekaw jestem czy się z tym zgadzacie? – mówi o „Testamencie” Krystian.

Na „Testamencie” znalazło się czternaście kompozycji, w tym sześć wcześniej opublikowanych singli: „8ball”, „Rozmyty obraz”, „Bittersweet” (z udziałem Opał), „Bronia” (nagrany wraz z Jerry Heil), „Cry For You” (z udziałem zwycięzców Eurowizji 2022, kolektywem Kalush Orchestra) oraz „Ona widzi nas”. 

Tracklista:

 1. Intro
 2. 8ball
 3. Rozmyty obraz
 4. Testament
 5. Bittersweet feat. Opał
 6. Cry For You feat. Kalush Orchestra
 7. Ona widzi nas
 8. Sexy Lady
 9. Telefony 
 10. Rats
 11.  Bronia with Jerry Heil
 12. Szkoda mi jej
 13. Your Own Kind
 14.  The Wind


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: ochman