Aktualności

09-03-2023-14:20:51

Żabson i Oki z viralowym singlem „Hop”

Udostępnij! Tweetnij!

foto: Filip Nesterowicz

Na platformy streamingowe wjechał nowy numer pt. „Hop”, na którym gościnną zwrotkę położył Oki. Singiel zapowiada nową płytę Żabsona „Ostatni Ziomal”.

Kolejna mocna karta z płyty „Ostatni Ziomal” odkryta! Nowy singiel o zdawkowym tytule „Hop” to popis rapowej charyzmy Żabsona oraz Oki’ego, który gościnnie pojawia się w II zwrotce. Do utworu powstał animowany teledysk zrealizowany z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. „Hop” viralowo zaczyna wpływać na wody TikTok’a, bowiem do tanecznego trendu Żabsona dołączyła Julia Wieniawa.

Na www.internaziomale.pl trwa preorder wydania fizycznego płyty „Ostatni Ziomal”. Poza wydaniem CD warto zwrócić uwagę na Box Deluxe, w którym znajdziemy dodatkowo koszulkę, plakat, pakiet wlepek oraz aluminiowy bidon - wszystko utrzymane w stylistyce nowej płyty. Jednocześnie warto przypomnieć o starcie trasy koncertowej Żabsona, którą muzyk otwiera na deskach warszawskiej hali Torwar. Bilety na wybrane wydarzenia dostępne są na stronie www.ostatniziomal.goingapp.pl.

Żabson | OSTATNI ZIOMAL TOUR

Żabson oraz agencja Winiary Bookings zapraszają na premierowe koncerty promujące album Ostatni Ziomal! Daj się zabrać na planetę Ostatniego Ziomala i przeżyj z nami tę muzyczną eksplorację. :flying_saucer:

więcej

„Ostatni Ziomal” - to trzeci, a zarazem ostatni z Ziomalskiej trylogii album Żabsona. Podsumowuje on drogę, którą przeszedł artysta, nie tylko jako raper, ale także jako człowiek. Album, który nie pozostawi złudzeń i wyróżni się na tle tego co ostatnio słyszeliście. Niezwykle szczery, emocjonalny i mocny krążek, zamykający pewien etap kariery Ziomala.

Żabson, Oki - Hop

Listen to Hop by Żabson, Oki.

więcej


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: OKI, Żabson