Aktualności

01-06-2023-13:27:33

Metallica zaprasza do kin

Udostępnij! Tweetnij!

Metallica wystąpi w Polsce 5 i 7 lipca 2024 na warszawskim Stadionie Narodowym. Przedsmak show czeka nas na wielkim ekranie już 19 i 21 sierpnia tego roku – wtedy to w kinach odbędzie się retransmisja koncertu z Arlington w Teksasie.

foto: Tim Saccenti

Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie muzyczne! Metallica's M72 World Tour to nie tylko zwykły koncert – to spektakl, który możesz zobaczyć na dużym ekranie w kinach na całym świecie. Przyłącz się do tego wyjątkowego wydarzenia, podczas którego Metallica wystąpi przez dwa wieczory z dwiema zupełnie różnymi setlistami, obejmującymi utwory z całej ich ponad 40-letniej kariery. Od klasycznych brzmień z albumu „Kill ‘Em All” z 1983 roku, po najnowsze kompozycje z „72 Seasons” z 2023 roku – to będzie muzyczna podróż, której nie możesz przegapić.

Podczas trasy M72 Metallica zaprezentuje odważny i innowacyjny projekt sceniczny, który przeniesie ikoniczne Metallica Snake Pit na centralną część areny. Dzięki temu fani będą mieli pełny widok 360 stopni na cały koncert. Dzięki najnowocześniejszemu wielokamerowemu systemowi poczujesz się, jakbyś był/a w samym epicentrum wydarzeń, niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie.

Metallica to nie tylko grupa muzyczna, to ikona rocka o światowym zasięgu, która od lat inspiruje miliony fanów na całym globie. Jeśli do tej pory nie miałeś/łaś okazji, koniecznie zanurz się w niezwykłym świecie Metallica podczas ich trasy M72 World Tour. Przyłącz się do METALLICA: M72 WORLD TOUR LIVE FROM ARLINGTON i doświadcz niezapomnianego brzmienia ich utworów!

Bilety na oba filmowe pokazy są już w sprzedaży w sieciach kin Helios i Multikino:

www.helios.pl/metallicalive

METALLICA M72 WORLD TOUR LIVE FROM TX NIGHT 1 (multikino.pl)

METALLICA M72 WORLD TOUR LIVE FROM TX NIGHT 2 (multikino.pl)

Trasa promuje ostatnie wydawnictwo „72 Seasons”, które ukazało się 14 kwietnia. Producentami krążka „72 Seasons” są Greg Fidelman oraz Hetfield & Ulrich. Całość ma 77 minuty i 12 utworów. To pierwszy długogrający album Metalliki od wydanego w 2016 „Hardwired… To Self-Destruct”. Ku uciesze wszystkich fanów i kolekcjonerów, album dostępny jest w kilku wersjach. Płyta zgromadziła niezwykle entuzjastyczne recenzje.

Założona w 1981 roku przez wokalistę i gitarzystę Jamesa Hetfielda oraz perkusistę Larsa Ulricha Metallica jest jednym z najbardziej wpływowych zespołów w historii rocka. Grupa sprzedała niemal 120 mln egzemplarzy albumów na całym świecie, a ich katalog przekroczył 15 miliardów streamów. Na dorobek grupy składają się takie albumy jak „Kill ‘Em All”, „Ride the Lightning”, „Master of Puppets”, „... And Justice for All”, „Metallica” (często nazywana „Czarnym Albumem”), „Load”, „Reload”, „St. Anger”, „Death Magnetic”, „Hardwired… to Self-Destruct” i najnowszy „72 Seasons”.

Na koncie zespołu jest szereg nagród i wyróżnień, w tym dziewięć Grammy, dwie American Music Awards, wiele MTV Video Music Awards, wprowadzenie do Rock & Roll Hall of Fame w 2009 i Polar Music Prize. W 2017 Metallica założyła fundację All Within My Hands. Organizacja zgromadziła do tej pory 13 mln dolarów, w tym niemal 6 zostało przekazane na granty i programy doskonalenia zawodowego w USA, ponad 2,5 mln na poprawienie sytuacji żywnościowej, a ponad 3,3 mln na zwalczanie skutków katastrof naturalnych.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: metallica