Aktualności

14-02-2024-10:09:29

Julia Kamińska z antywalentynkowym hymnem

Udostępnij! Tweetnij!

„Dobrze się mamy MSNR” to historia dziewczyny, która starała się za bardzo i mężczyzny, który jej starania przyjmował… choć wcale nie potrzebował.

foto: Tomasz Wynalazek

To kolejny singiel z nowego muzycznego rozdania, które prezentuje Julia Kamińska. Producentem muzycznym utworu jest Paweł Odoszewski, a autorką wywrotnego tekstu, sama Julia.

W barwnym teledysku, w rolach głównych wystąpili: Mateusz Glen (@Ta Jedna Ciotka), Artur Jedliński, Wiktoria Omyła, Klaudia Sadło i Julia Kamińska, która jest również autorką koncepcji i scenariusza. Reżyserem i autorem zdjęć jest Marcin Kozłowski.

Julia Kamińska – aktorka i piosenkarka, autorka tekstów. Współpracowała m.in. z Marcinem Świetlickim i Skubasem. W 2022r. zadebiutowała singlem „Żal mi”, który zapowiadał EP „Było minęło”, o której ona sama mówi: było, minęło, w zasadzie nie ma o czym mówić. Najnowsze utwory: „Dobrze się mamy MSNR”, „Granica” i „Wstyd” otwierają nowy rozdział w twórczości Julii. Od poprzednich piosenek różnią się brzmieniem, gatunkiem, klimatem i podejściem – czyli w zasadzie wszystkim.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!