Aktualności

19-10-2010-12:21:18

Julia Kamińska śpiewa z zaplątanymi włosami

Udostępnij! Tweetnij!

26 listopada do polskich kin trafi animacja "Zaplątani". Głosu głównej bohaterce udzieliła Julia Kamińska, która także zaśpiewała piosenkę na potrzeby polskiej wersji filmu.

Kamińska wcieli się w postać długowłosej Roszpunki, znanej z baśni braci Grimm. Wytwórnia Disneya przygotowała nową, zdecydowanie bardziej szaloną, mniej ugrzecznioną i ogromnie zabawną wersję tej słynnej opowieści.

- Romantyzm tej historii polega na tym, że Roszpunka, która całe życie spędziła uwięziona w wieży i nie miała możliwości spotkania kogokolwiek, prócz kameleona Pascala i swojej macochy, poznaje Flynna, który jest złodziejem, oszustem i kompletnie nie nadaje się na męża - zdradza Kamińska. - Po jakimś czasie okazuje się, że pod skórą złodziejaszka kryje się bardzo fajny chłopak, w którym można się zakochać - i oni się w sobie zakochują.

- To jest historia o tym, że zakochujemy się w facetach, którzy mają wady - kontynuuje aktorka. - Cała ta historia o księżniczce uwięzionej w wieży jest potraktowana z dużym przymrużeniem oka.

Dziś Julia Kamińska zaczyna zdjęcia do teledysku, w filmie pojawi się bowiem śpiewana przez nią piosenka "Każdy chciałby tak mieć". Za muzykę odpowiada Alan Menken, polskie słowa napisał natomiast Michał Wojnarowski.

Julia Kamińska znana jest przede wszystkim z serialu "BrzydUla".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!