Aktualności

10-04-2024-09:47:59

JT w nowym singlu Doechii

Udostępnij! Tweetnij!

Ulubienica fanów i dziennikarzy muzycznych Doechii kontynuuje swoją znakomitą passę nowym singlem „Alter Ego”. W wydanym nakładem Tap Dawg Entertainment / Capitol Records kawałku gościnnie wsparła ją koleżanka z Florydy – JT.

Materiały prasowe

więcej

Supergwiazda R&B SZA po wysłuchaniu „Alter Ego” nazwała ją „najbardziej szaloną piosenką, jaką słyszała w ciągu ostatniego roku”. Singiel trafił do sieci kilka tygodni po tym, jak Doechii i JT udzieliły wspólnego wywiadu „Interview Magazine”, w którym zapowiedziały że pracują nad wspólnym utworem.

Ubiegłoroczny singiel Doechii „What It Is (Block Boy)” zgromadził już ponad 600 mln streamów na wszystkich platformach, wypuszczone latem „Booty Drop” na samym tylko Spotify zebrało już ponad 13 mln streamów. We wrześniu artystka wydała także dobrze przyjęty „Pacer”, który redakcja Stereogum doceniła za znakomite połączenie muzyki elektronicznej z przesterowanymi rockowymi gitarami.

Doechii wystąpiła w ubiegłym roku przed Beyonce, a Doja Cat zaprosiła ją do udziału w trasie „Scarlet Tour”.

W 2022 r. artystka wydała ważną dla swojej kariery EP-kę „she / her / black bitch”. Wydawnictwo pomogło Doechii ugruntować pozycję utalentowanej wokalistki, łączącej dynamiczne wersy z uwodzicielskim śpiewem. Redakcja „XXL Magazine” umieściła ją w swojej dorocznej selekcji nowych twarzy, natomiast „Rolling Stone”, NPR, „Vulture”, „Complex”, „Uproxx, „FADER” i sporo innych redakcji wskazało Doechii jako jedną z artystek, które warto mieć na oku. W 2022 r. wschodząca gwiazda otrzymała nominacje do MTV VMA i Soul Train Music Awards, doczekała się debiutu w programie Jimmy’ego Fallona i wystąpiła na rozdaniu nagród BET. W 2023 r. wystąpiła na głównej scenie Coachelli, zyskując uznanie krytyków i widzów.

Ostatnim singlem JT jest wydany w lutym „Sideways”, które odtworzono już ponad 3 mln razy na Spotify. Teraz artystka dołącza do Doechii, wzywając do działania – na parkiecie lub w dowolnym innym miejscu. Wygląda na to, że dla tych dwóch artystek nie ma żadnych granic, bez względu na to czy nagrywają solo, czy też łączą siły.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: doechii