Aktualności

15-10-2010-14:43:09

Sorry Boys ciężko pracują

Udostępnij! Tweetnij!

"Hard Working Classes" to tytuł debiutanckiej płyty zespołu Sorry Boys. Album ukaże się 8 listopada nakładem Mystic Production.

Sorry Boys fot. Archiwum Zespołu

- Siła ich muzyki to hipnotyzujące gitary, wyjątkowo bogate brzmienie, a także zjawiskowy głos Izy Komoszyńskiej - czytamy w zapowiedzi wydawcy. - To opowieść o emocjonalnie ciężkiej pracy, wkładanej w budowanie relacji.

Iza nie tylko śpiewa, ale jest też autorką wszystkich tekstów i współautorką wszystkich kompozycji. Zagrała także na instrumentach klawiszowych, perkusyjnych oraz na harmonijce ustnej.

Z próbkami dokonań Sorry Boys można zapoznać się poprzez ich profil MySpace.

Oto tracklista:
"Hard Working Classes"
"Salty River"
"Cancer Sign Love"
"Chance"
"Trains Go Everywhere"
"I Feel Life"
"Roe Deer At A Rodeo"
"Caesar On Fire"
"Give Me Back My Money"
"No Saviour"

Zespół Sorry Boys powstał 2006 roku w Warszawie. Grupa została już doceniona zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W 2008 roku utwór "Winter" znalazł się na kompilacji Piotra Kaczkowskiego z cyklu "Minimax pl". W tym samym roku formacja została wyłoniona przez brytyjskiego organizatora jako polski reprezentant na GBOB 2008, w którym wzięły udział zespoły z 30 krajów świata. Prace nad debiutanckim albumem trwały od lipca 2009 do marca 2010 roku. Utwory zostały zmiksowane przez Piotra Zygo w Izabelin Studio oraz Adama Toczko w Elektra Studio.
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Sorry Boys