Aktualności

19-01-2011-01:39:46

Poparzeni kawą trzy rozgrzeją Lyapis Trubetskoy

Udostępnij! Tweetnij!

30 marca w warszawskim klubie Stodoła wystąpi białoruska grupa Lyapis Trubetskoy. W roli supportu zaprezentuje się projekt Poparzeni kawą trzy.

Poparzeni kawą trzy to zespół dziennikarzy, którzy postanowili dać wyraz swojej fascynacji rosyjskim zespołem Leningrad i jego liderem Sergiejem Sznurowem. Początkowo samozwańczo wykonywali utwory Leningradu, ale po kilku wspólnych koncertach dostali błogosławieństwo Sznurowa na dalsze wykonywanie jego kompozycji w Polsce.

Muzycy poszli też krok dalej. Do tekstów Rafała Bryndala, napisali własne piosenki, które znalazły się na debiutanckim krążku. Płyta "Musculus Cremaster" już niedługo pojawi się w sklepach.

W skład formacji wchodzą Wojtek Jagielski (perkusja), Jacek Kret (puzon), Wojtek Tomaszewski (trąbka), Marian Hilla (saksofon), Krzysztof Zasada (gitara), Mariusz Gierszewski (bas) i Roman Osica (wokal).

Przypomnijmy, że poruszająca się w estetyce ska, punk rock siedmioosobowa orkiestra Lyapis Trubetskoy słynie z niezwykle żywiołowych koncertów. Na żywo usłyszymy zarówno najnowszy materiał jak i starsze kompozycje, które przyniosły kapeli międzynarodową sławę, a wśród nich m.in. "Kapital", "Au", "Ti kinula" czy też "Yabloni".

Bilety w cenie 65 złotych (w przedsprzedaży) i 75 złotych dostępne w kasie klubu Stodoła oraz za pośrednictwem Ticketpro.pl, Eventim.pl, Ticketonline.pl, Ticketstore.pl i Shortcut.pl.
Udostępnij! Tweetnij!