Aktualności

15-02-2011-01:36:05

Justyna Steczkowska i Maciej Maleńczuk mierzą się z Jeremim Przyborą

Udostępnij! Tweetnij!

21 lutego ukaże się album Justyny Steczkowskiej i Macieja Maleńczuka, "Mezalianse". Artyści zafascynowani tekstami Jeremiego Przybory pokusili się o własną interpretację jego twórczości.

Maleńczuk & Steczkowska "Mezalianse" fot. QM Music

- Steczkowska i Maleńczuk to pozornie duet pełen kontrastów, jednak ich płyta utrzymana w klimacie retro jest niezwykle spójna oraz prezentuje gamę nastrojów i emocji - zapewnia wydawca. - Fani poznają swoich idoli z zupełnie innej strony i z pewnością nie zawiodą się po przesłuchaniu albumu. Interpretacja tekstów Jeremiego Przybory będzie zaskakująca dla słuchaczy dobrze znających jego twórczość, jak i dla tych, którzy po raz pierwszy zetkną się z utworami legendy polskiego kabaretu.

Na longplay trafi m.in. liryczna piosenka "Utwierdź mnie", sentymentalna "Herbatka" w wykonaniu wokalistki, romantyczna "Bez Ciebie" zaśpiewane przez artystę czy w końcu kabaretowy duet "Na ryby".

Dorobek Steczkowskiej zamyka longplay "To mój czas" z marca 2009 roku. Ostatnia pozycja w dyskografii Maleńczuka to "Psychodancing: Live" z czerwca 2010 roku.

Udostępnij! Tweetnij!