Aktualności

05-05-2009-01:38:16

BirdPen supportem przed Archive

Udostępnij! Tweetnij!

Na dwa występy przyjedzie do Polski formacja Archive. Publiczność rozgrzeje grupa BirdPen, projekt Dave'a Pena, wokalisty zespołu Archive.

BirdPen to brytyjska alternatywna kapela rockowa. Formacja powstała w 2004 roku. Ma na koncie trzy krótkie wydawnictwa: "1 In 54", "Be Yourself" oraz "Fake Kid". Dave Pen oraz Mike Bird uczestniczyli w procesie pisania piosenek na album "Lights" Archive. Dave pozostał członkiem Archive aż do dziś, uczestniczył w paryskim koncercie utrwalonym na DVD "Live At The Zenith". Jego najważniejszym projektem pozostaje jednak BirdPen, którego debiutancki longplay ukazał się pod koniec 2008 roku. Płyta "On / Off / Safety / Danger" doczekała się pozytywnych recenzji, w których dziennikarze podkreślali powinowactwo brzmieniowe BirdPen z Pink Floyd oraz oczywiście Archive.

Przypomnijmy, że koncerty odbędą się 15 października w Krakowie, w klubie Studio oraz dzień później w warszawskiej Stodole.

Występy Archive będą związane z promocją najnowszego krążka grupy "Controlling Crowds", który ukazał się w Polsce 30 marca bieżącego roku.

Bilety na warszawski koncert dostępne są w cenie 110 złotych (120 złotych w dniu koncertu). Można nabywać je za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketpro.pl, Ticketonline.pl oraz Shortcut.pl. Wejściówki na krakowski show kupować można natomiast w sieciach Ticketpro.pl, Eventim.pl oraz Shortcut.pl w cenie 100 złotych (115 złotych w dniu koncertu).


Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!