Aktualności

06-05-2009-09:19:57

Koncert Kylie Minogue za 10 złotych

Udostępnij! Tweetnij!

Potwierdziły się wcześniejsze plotki dotyczące koncertów Kylie Monogue i zespołu Scorpions, które odbędą się 4 czerwca 2009 w Stoczni Gdańskiej.

Kylie Minogue fot. EMI Music Poland

Pochodząca z Australii Kylie Minogue to światowej sławy gwiazda pop, która ma na koncie przeboje "I Should Be So Lucky", "The Loco-Motion", "Hand On Your Heart", "Better the Devil You Know" czy "Slow". Artystka nigdy dotąd nie występowała w Polsce.

Nasz kraj odwiedzała natomiast kilkukrotnie formacja Socrpions. Twórcy takich szlagierów hard rocka, jak "Wind Of Change", "Rock You Like a Hurricane" czy "Still Loving You" ostatnio gościli u nas w ubiegłym roku jako gwiazdy żużlowego turnieju w Ostrowie Wielkopolskim oraz Neptunaliów w Sopocie.

Imprezę uświetnią ponadto 4 polskie gwiazdy: Kora, Kombii, Lombard oraz Tomek Lipiński & Tilt.

Koncert zacznie się 4 czerwca o godzinie 19.00 i potrwa ponad 5 godzin.

- W związku z bardzo dużym zainteresowaniem publiczności koncertem, ze względów bezpieczeństwa oraz ze względu na ograniczoną ustawą o imprezach masowych ilość miejsc (w przypadku terenu Stoczni Gdańskiej Młode Miasto - 100 000 osób), organizatorzy postanowili wprowadzić dystrybucję biletów - czytamy na stronie.

Wejściówki kosztują 10 złotych i pojawią się w sprzedaży 8 maja o godzinie 12.00 za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach Empik na terenie całej Polski.Udostępnij! Tweetnij!