Aktualności

04-06-2009-00:58:17

Steve Hogarth nie przyjdzie do Poznania

Udostępnij! Tweetnij!

Planowany na 18 czerwca koncert Steve'a Hogartha nie dojdzie do skutku. W ramach polskiej trasy wokalisty zaszła jeszcze jedna zmiana - występ w Krakowie zacznie się wcześniej, o godzinie 19.00.

Steve Hogarth fot. Kartel Music

- Z przykrością informujemy, że koncert projektu H Natural w klubie Eskulap w Poznaniu zostaje odwołany - czytamy w ogłoszeniu organizatorów. - Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na jeden z dwóch pozostałych koncertów na trasie w Warszawie (19 czerwca) i Krakowie (20 czerwca). W celu wymiany biletów prosimy o kontakt mailowy z organizatorem trasy agencją Good Music: info@goodmusic.com.pl.

Są też dobre wieści dla fanów tego artysty i nie tylko.

- Informujemy, że w związku z licznymi prośbami fanów artysty koncert w klubie Rotunda w dniu 20 czerwca 2009, rozpocznie się godzinę wcześniej czyli o godz.19.00, co umożliwi sympatykom Steve'a Hogartha obejrzeć również koncert Lenny'ego Kravitza na Krakowskich Wiankach, który rozpocznie się o godzinie 22.00.

Podczas solowych koncertów frontman Marillion oprócz wykonywania piosenek własnych i zespołu, zaprezentuje m.in. covery Leonarda Cohena, Kate Bush, Johna Lennona. Fani mogą liczyć również na rozmowy z widzami i anegdoty, które Steve będzie opowiadać ze sceny.

Ceny biletów w Warszawie:
Strefa I - 120 złotych, 130 złotych (w dniu koncertu)
Strefa II - 100 złotych, 110 złotych (w dniu koncertu)

Ceny biletów w Krakowie:
120 złotych, 130 złotych (w dniu koncertu)

Bilety kolekcjonerskie dostępne są wyłącznie na stronie Goodmusic.com.pl. Od 4 maja będzie można je nabyć również poprzez Ticketpro, Eventim i E-bilet.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!