Aktualności

29-03-2013-13:08:01

Steve Hogarth / Richard Barbieri także w Krakowie

Udostępnij! Tweetnij!

Steve Hogarth / Richard Barbieri wystąpią nie tylko na festiwalu Ino-Rock, lecz również w Krakowie. Duet, wraz zespołem, zagra 1 września w klubie Studio.

Steve Hogarth i Richard Barbieri fot. Rock-Serwis

Steve Hogarth to frontman Marillion, Richard Barbieri znany jest natomiast z Porcupine Tree. Jak zapowiadają, na żywo będzie można usłyszeć utwory z ich wspólnej płyty "Not The Weapon But The Hand", a także numery H Band, Marillion, Porcupine Tree i solowe kompozycje Barbieriego.

Ich muzyczne drogi splatały się przez te lata dość rzadko. Porcupine Tree oraz Marillion zagrali wspólnie kilka koncertów. Hogarth zaprosił Barbieriego do współpracy przy swoim solowym albumie "Ice Cream Genius". Osiągnięty wówczas rezultat zadowolił obydwu muzyków. Ze strony klawiszowca Porcupine Tree padła propozycja pracy nad wspólnym albumem. Koncertowa i studyjna aktywność Porcupine Tree i Marillon odwlekała w czasie ten projekt. Dopiero przerwa w działalności obydwu zespołów stała się iskrą i katalizatorem do współpracy, którą Steve Hogarth określił jako: "swobodny twórczy związek, w którym szybko osiągnęliśmy porozumienie wykraczające poza muzykę".

Wydany w lutym 2012 roku album duetu "Not The Weapon But The Hand" przynosi słuchaczom kilkadziesiąt minut atmosferycznej muzyki.

Bilety w sprzedaży od 15 kwietnia na Rockserwis.pl (kolekcjonerskie), w punktach i na stronie Ticketpro oraz Eventom, a także w klubie Studio.

Ceny wejściówek - 89 zł (do 30.06.2013), 99 zł (od 1.07.2013), 110 zł (w dniu koncertu).

Przypomnijmy, że Steve Hogarth i Richard Barbieri będą gwiazdami festiwalu Ino-Rock, który odbędzie się 31 sierpnia 2013 na scenie Teatru Letniego w Inowrocławiu.Udostępnij! Tweetnij!