Aktualności

27-11-2015-18:32:18

Killed by Car i Cztery Kilo Obywatela z Dubioza Kolektiv

Udostępnij! Tweetnij!

3 grudnia we wrocławskim Alibi rozpocznie się minitrasa Dubioza Kolektiv. Podczas koncertów towarzyszyć im będą Killed by Car i Cztery Kilo Obywatela.

Dubioza Kolektiv fot. Archiwum zespołu

Killed by Car to kosmiczni, post-kalifornijscy kowboje, kojarzeni z przemycaniem dubstepu i drum'n'bassu do brzmień bardziej charakterystycznych dla gitar. Coś w stylu twórców pokroju Skrillex, Pendulum, Enter Shikari. Warto podkreślić, że cała warstwa syntetyczna generowana jest na żywo przy użyciu kontrolerów i nanopadów. Ich debiutancka płyta "Finally! Something We Can Dance To!" dostępna jest w całości do odsłuchu i pobrania na bandcampie.

Zespół Cztery Kilo Obywatela tworzą: sadownik, listonosz, urzędas, szperacz, elektryk i elektronik. To dojrzalsza w treści i formie kontynuacja zespołu Joke Ferajna z Przemyśla, w którego 5. urodziny postanowili dać sobie nowy początek i powołać Cztery Kilo Obywatela. Muzyka ska punk okraszona sporą dawką humoru na tle tematów ściśle związanych ze wszystkim, co bulwersujące, ułomne, przaśne a także ciekawe, piękne, swojskie i warte opiewania w naszym przepięknym kraju nad rzeką.

Dubioza Kolektiv wystąpi 3 grudnia we wrocławskim Alibi, 5 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce oraz 10 grudnia w krakowskiej Rotundzie.

Bilety od 49 zł, sprzedaż biletów rusza 23.10. o godz. 12.00

Bilety dostępne na terenie całego kraju w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz na stronie Ticketpro.pl.


Udostępnij! Tweetnij!