Aktualności

03-02-2016-02:12:22

Five Finger Death Punch nagrodzony przez żołnierzy

Udostępnij! Tweetnij!

Amerykańska formacja Five Finger Death Punch nie raz wspierała amerykańskich żołnierzy. Także grając dla nich koncerty. Wsparcie nie pozostało niezauważone.

Five Finger Death Punch fot. Archiwum Zespołu

Wpierająca amerykańską armię organizacja pozarządowa The Association Of The United States Army, postanowiła przyznać zespołowi Soldier Appreciation Award. Właśnie za udzielane przez Five Finger Death Punch wsparcie żołnierzom, uczynienie ich często ciężkiej i niebezpiecznej służby, choć na chwilę przyjemną. Wyróżnienie przyznawane jest od 1950 roku.

- To dla nas szczególne wyróżnienie, bo jedynym przed nami muzykiem, który je otrzymał, był Elvis Presley - mówił gitarzysta grupy, Zoltan Bathory. - Najwyraźniej nasze przesłanie trafia do weteranów oraz tych, którzy właśnie służą. Jest to dla nas wspaniała nagroda. Choćby dlatego warto było zostać muzykiem.

Przypomnijmy, że Zoltan z kolegami z Five Finger Death Punch pojawi się na Jarocin Festiwal 2016. Grupa będzie promować szósty studyjny longplay, "Got Your Six", który miał premierę w sierpniu 2015 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!