Aktualności

12-04-2016-13:16:17

Przebój Perfectu w nowej wersji w filmie "#WszystkoGra"

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawiła się piosenka promująca obraz "#WszystkoGra".

Kinga Preis fot. I. Sobieszczuk/TVP

W filmie "#WszystkoGra" i na soundtracku w nowym brzmieniu pojawiają się największe przeboje gigantów polskiej sceny muzycznej - Perfectu, Maanamu, T.Love czy zespołu Lombard - i teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

Dziś do sieci trafił teledysk do piosenki "Ale wkoło jest wesoło" z repertuaru Perfectu. Klip można obejrzeć pod tym adresem. Cała ścieżka muzyczna ukaże się 29 kwietnia.

- "#WszystkoGra" to piękne kino, piękna historia, w sposób delikatny i subtelny przyozdobiona estetyką musicalową - opowiada Sebastian Fabijański, który w filmie wciela się w rolę Staszka Boruckiego. - Wszyscy chcieliśmy nadać wykonywanym przez nas piosenkom emocjonalny kierunek, tak by muzyka była adekwatna do budowanych przez nas scen. Dla mnie to było największe wyzwanie w pracy na planie tego filmu. Myślę, że ten film jest w stanie wzruszyć nawet największego twardziela, ale równocześnie będzie świetną rozrywką w najlepszym wydaniu.

Bohaterką jest Zosia (Eliza Rycembel), która próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom.

Film doczeka się premiery 6 maja.Udostępnij! Tweetnij!