Aktualności

06-07-2016-10:15:37

Pixies z nową płytą na koncercie w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

Grupa Pixies powraca z nowym materiałem i zagra w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej również w Polsce. Zespół wystąpi 16 listopada 2016 w Poznaniu, w hali Arena.

Pixies fot. Archiwum zespołu

Pixies, jeden z najważniejszych zespołów w historii alternatywnego rocka, od zawsze wyprzedzający swoje czasy. Przez lata zachwycał takich artystów jak David Bowie, Thom Yorke czy Kurt Cobain. W roku, w którym obchodzi trzydziestolecie istnienia, powraca w odświeżonym składzie i z nowym materiałem.

Będzie to powrót, który z pewnością ucieszy wszystkich fanów Pixies. Band wraca z mocniejszym składem, wzbogaconym przez basistkę Paz Lenchantin, od stycznia 2014 wspierającą koncerty zespołu, która teraz staje się jego pełnoprawnym członkiem. Paz miała też swój wkład artystyczny w najnowszy album Pixies.

Longplay zatytułowany "Head Carrier" ukaże się 30 września. Promujący go singel, "Um Chagga Lagga", dostępny jest na tej stronie.

Bilety na koncert w poznańskiej Arenie w cenach od 179 zł będą w sprzedaży od piątku , 8 lipca, od godziny 10:00, wyłącznie w sieci sprzedaży Eventim.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Pixies