Aktualności

09-09-2016-20:53:05

Bisz i Radex zapraszają na potlacz

Udostępnij! Tweetnij!

Bisz, znany wcześniej z zespołu B.O.K., oraz Radex, czyli wokalista grupy Pustki, zaprezentowali nowy utwór wraz z klipem. Nagranie "Potlacz!" zapowiada wspólny krążek muzyków, "Wilczy humor".

Bisz i Radex "Wilczy humor" fot.

- Najnowszy utwór dość wyraźnie pokazuje wszystkim, co duet myśli o współczesnym materializmie - i to w niemalże piosenkowej formie - zachęcają twórcy.

Do kawałka powstał teledysk w reżyserii Iwony Bieleckiej z żywiołowym udziałem Igi Góreckiej. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Longplay "Wilczy humor" ukaże się 7 października.

- Wyciągnęliśmy wszelkie płoty spomiędzy różnych muzycznych gatunków i stworzyliśmy z nich swój własny świat - mówią artyści.

"Wilczy humor" to między-gatunkowa podróż w dorosłość, w treści pełna dystansu i ironii, a na płaszczyźnie muzycznej odważnie wkraczająca w alternatywę. Jest to całkiem nowy kierunek w twórczości artystów.

Oto tracklista:
"Grymas losu"
"Pogoń"
"Potlacz"
"Nie mam głowy"
"Znak zapytania"
"Wilczy humor"
"Niesława"
"Drugi grymas losu"
"Nie obrażaj się"
"Dorośli"
"Brudne buty"

Jarosław "Bisz" Jaruszewski to raper, poeta, kulturoznawca, członek zespołu B.O.K, zdobywca złotej płyty za album "Wilk Chodnikowy"

Radek "Radex" Lukasiewicz jest założycielem zespołu Pustki, znanym m.in. ze współpracy z Moniką Brodką czy Arturem Rojkiem.

Udostępnij! Tweetnij!


{* *}