Aktualności

14-09-2016-10:41:50

Mykki Blanco z pomocą Woodkida

Udostępnij! Tweetnij!

Lubiany w Polsce Woodkid wspomógł Mykki Blanco w nowym utworze.

Mykki Blanco "Mykki" fot. !K7

Nagranie nosi tytuł "My Nene". Piosenka premierowo została zaprezentowana w audycji Zane'a Lowe'a w Apple Music. Numeru, który wyprodukował francuski artysta Woodkid, można posłuchać pod tym adresem.

Utwór promuje pierwszy oficjalny longplay Mykki Blanco zatytułowany po prostu "Mykki". Krążek ukaże się 17 września nakładem !K7. Pierwszym singlem był "The Plug Won't", który wyprodukował Jeremiah Meece, niegdyś z The-Drum (do sprawdzenia tutaj).

Oto tracklista:
"I'm in a Mood"
"Loner" (ft. Jean Deaux)
"High School Never Ends"
"Interlude 1"
"My Nene"
"The Plug Won't"
"Hideaway" (ft. Jeremiah Meece)
"Interlude 2"
"You Don't Know Me"
"Fendi Band"
"For the Cunts"
"Shit Talking Creep"
"Rock N Roll Dough"

Mykki Blanco to kobiece alter-ego rapera Michaela Davida Quattlebauma Jr. Muzyk jest czołowym przedstawicielem nowojorskiej sceny queer-rapowej, zjawiska nowego i niezwykłego w zdominowanym przez kult macho hip-hopie.

Yoann Lemoine, jak naprawdę nazywa się Woodkid, to pochodzący z Lyonu producent, wokalista i reżyser z polskimi korzeniami. Ma na koncie m.in. realizację teledysków "Blue Jeans" Lany Del Rey, "Teenage Dream" Katy Perry i "Take Care" Drake'a. W marcu 2013 roku Woodkid zadebiutował albumem "The Golden Age". W 2015 roku wypuścił nagraną z Lykke Li piosenkę "Never Let You Down" z soundtracku do "Zbuntowanej".Udostępnij! Tweetnij!