Aktualności

24-11-2021-14:24:32

Stromae i Woodkid gwiazdami trzeciej edycji FEST Festivalu

Udostępnij! Tweetnij!

FEST Festival ogłasza pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas trzeciej edycji. W sierpniu 2022 w Parku Śląskim zagrają między innymi Stromae, Woodkid oraz Young Leosia. FEST Festival potrwa od 10 do 13 sierpnia 2022.

foto: Michael Ferire

Pierwszym headlinerem trzeciej odsłony FEST Festivalu jest Stromae – autor wielkiego hitu „Alors on Danse”, który niedawno wydał pierwszy po dłuższej przerwie singiel, świetnie przyjęty „Santé”. Stromae na całym świecie sprzedał ponad 8.5 miliona albumów, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych belgijskich artystów. Po licznych występach na światowych festiwalach takich jak Coachella, Lollapalooza czy SXSW, Stromae podbije Main Stage w Parku Śląskim.

Woodkid to francuski wokalista i autor tekstów. Karierę zaczynał jako reżyser teledysków dla Lany Del Rey, Rihanny czy Drake’a. Swoją własną przygodę z muzyką rozpoczął w 2011 roku. W 2020 roku ukazał się jego drugi studyjny album „S16”. W listopadzie 2021 artysta zagrał wyprzedany koncert w warszawskiej Stodole. Utwór „Guns for Hire” pojawił się na soundtracku popularnego serialu Netflixa „Arcane”.

Królowa polskich imprez - Young Leosia wypuściła swoją debiutancką EP-kę we wrześniu 2021 roku. Chwilę później wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową „Hulanki Tour”.  W Chorzowie zagra swój pierwszy festiwalowy koncert, będący równocześnie pełnym energii widowiskiem taneczno-wizualnym.

Jak co roku, podczas trzeciej edycji festiwalu na uczestników będą czekać liczne atrakcje, warsztaty i klimatyczne strefy chillout. FEST Festival to nie tylko muzyka, ale też występy artystyczne, akcje społeczne, spotkania, a przede wszystkim rozrywka i dobry moment na spędzenie czasu ze znajomymi.

Bilety na FEST Festival 2022 są już dostępne na stronie www.festfestival.pl 

KARNET 4 DNIOWY REGULAR TIX - 499 PLN

BILET WEEKENDOWYCH - 349 PLN

BILET JEDNODNIOWY - 299 PLN


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!