Aktualności

08-12-2021-12:53:38

Stromae na wiosnę z nową płytą

Udostępnij! Tweetnij!

Stromae, autor wielkiego hitu „Alors on Danse”, zapowiada nowy album „Multitude”, który ukaże się 4 marca.

Materiały prasowe

Płytę wypełni 12 utworów, w tym znakomicie przyjęty singiel „Santé”. Całość wyprodukował sam Stromae.

Po serii wyprzedanych koncertów, w tym w prestiżowym Madison Square Garden w Nowym Jorku, urodzony w Belgii artysta, autor piosenek, producent, designer i reżyser zrobił sobie 8-letnią przerwę od muzyki. W tym czasie skupił się na rozmaitych kreatywnych przedsięwzięciach, jak chociażby kręceniu teledysków dla takich gwiazd jak Dua Lipa („IDGAF”) i Billie Eilish („Hostage”) czy tworzeniu kapsułowej kolekcji dla Mosaert we współpracy Coralie Barbier i Lukiem Van Haverem.

W październiku 2021 roku Stromae zaskoczył fanów nowym singlem „Santé”, który tylko w pierwszym tygodniu zgromadził 3,5 miliona odsłuchów, stając się w chwili premiery 5. najchętniej streamowanym utworem na Spotify. Towarzyszący piosence klip zgromadził 18 milionów odsłon na YouTube.

Nowy singiel to ukłon dla wszystkich, którzy muszą pracować, podczas gdy inni imprezują. Utwór wypełniają gry słowne i równie zabawne, co skłaniającymi do refleksji wersy. Całość uzupełnia roztańczony teledysk, który wyreżyserowali Jaroslav Moravecand i Luc Van Haver.

W ramach promocji nowego albumu „Multitude”, Stromae wyruszy w trasę, w ramach której w sierpniu 2022 roku wystąpi w Parku Śląskim na FEST Festivalu.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: stromae