Aktualności

20-10-2016-14:06:20

Alicja Majewska mówi, że wszystko może się stać

Udostępnij! Tweetnij!

Anita Lipnicka śpiewała "Wszystko się może zdarzyć", Alicja Majewska mówi "Wszystko może się stać". Do sieci trafił klip do nowego singla artystki.

Alicja Majewska fot. Zija i Pioro

"Wszystko może się stać" to tytułowy utwór promujący nowy album Alicji Majewskiej, który ukazał się 14 października. - Dziewiętnaście lat temu wydałam poprzednią z premierowymi piosenkami - mówi wokalistka. - Dziewiętnaście lat minęło. Bardzo dużo koncertuję, mam duży repertuar i świadomość, że drugiego "Żagla" już nie wypromuję. Jednak co jakiś czas budziło się we mnie przekonanie, że powinnam nagrać coś nowego.

Reżyserem teledysku do piosenki "Wszystko może się stać" jest Michał Pawliszewski, a produkcją zajęła się grupa Pascal Production. Wideo można obejrzeć tutaj.

Włodzimierz Korcz napisał na płytę wszystkie piosenki. Jego melodyjna i emocjonalna muzyka doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Alicja Majewska to jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki. Zadebiutowała w 1968 na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Jej poprzedni album z oryginalnym materiałem to "Świat w kolorze nadziei" z 1997 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!