Aktualności

07-12-2016-14:06:47

Austra stawia "Future Politics"

Udostępnij! Tweetnij!

Formacja Austra, która niedawno zapowiedziała koncert w Polsce, opublikowała nowy teledysk. Wideo powstało do tytułowego utworu z nadchodzącego albumu "Future Politics".

Austra fot. Norman Wong

To kolejny po "Utopia" numer z płyty, której premiera przewidziana jest na 20 stycznia 2017 (Domino). - Dla mnie nadzieje leży w przyszłości - czytamy w komunikacie na początku klipu. - Leży w potencjale przyszłego świata, który jeszcze nie istnieje. Świata, który powstanie tylko jeśli go sobie wyobrazimy. Nadszedł czas, by stworzyć wizje, które radykalnie różnią się od wszystkiego, co znamy. Przyszedł czas na politykę przyszłości.

Wideo przedstawiające zabiegany, zatłoczony współczesny świat można obejrzeć pod tym adresem.

W ramach promocji nowej płyty, 7 marca grupa Austra pod wodzą charyzmatycznej Katie Stelmanis wystąpi w warszawskim klubie Niebo. Bilety już w sprzedaży na Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPiK, Mediamarkt, Saturn.

Po znakomitym debiucie "Feel It Break" (2011) Austra dołączyła do ścisłej czołówki inspirowanego electro nowoczesnego popu. W 2013 roku ukazał się dobrze przyjęty drugi longplay formacji, "Olympia".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: austra