Aktualności

26-01-2017-19:41:53

Austra na zakupach

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Austra z okazji premiery albumu zaprezentował teledysk do singla "I Love You More Than You Love Yourself".

Austra fot. Norman Wong

Fabularyzowane wideo ukazuje młodą kobietę, którą portretuje wokalistka Katie Stelmanis, robiącą zakupy. Za reżyserię odpowiada M Blash. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

"I Love You More Than You Love Yourself" promuje płytę zatytułowaną "Future Politics". Album ukazał się w sprzedaży 20 stycznia.

To nie tylko zbiór znakomitych piosenek, ale też swego rodzaju radykalny manifest na niespokojne czasy. - Zobowiązanie do walki z dystopią, mroczną wizją przyszłości - wyjaśnia frontmanka. - Nie chodzi o politykę, ale o przekraczanie granic na każdym polu.

Stelmanis w tej artystycznej walce wspierają Maya Postepski, a także Dorian Wolf i Ryan Wonsiak. Kanadyjczycy stworzyli kolekcję utworów, które świetnie sprawdzą się zarówno na parkiecie jak i na słuchawkach, a równocześnie niosą mocne ideowe przesłanie na kolejny rok.

W ramach promocji nowej płyty, 7 marca grupa Austra wystąpi w warszawskim klubie Niebo. Bilety już w sprzedaży na Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPiK, Mediamarkt, Saturn.

Po znakomitym debiucie "Feel It Break" (2011) Austra dołączyła do ścisłej czołówki inspirowanego electro nowoczesnego popu. W 2013 roku ukazał się dobrze przyjęty drugi longplay formacji, "Olympia".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: austra