Aktualności

13-12-2016-00:01:41

Sonar pokazuje "Światła miasta"

Udostępnij! Tweetnij!

Triphopowo-elektroniczna formacja Sonar zaprezentowała nowy teledysk, zrealizowany z artystami, którzy pomogli w nagraniu płyty "Pętle".

Sonar fot. Archiwum zespołu

Wideo powstało do nagrania "Światła miasta". W klipie obok Łukasza i Leny zobaczyć można osoby, które przyczyniły się do powstania długogrającego debiutu grupy, a są to Holak, Ten Typ Mes, Otsochodzi i Ras z Rasmentalism. - Do tego osoby, które zainspirowały nas do użycia właśnie takiego tytułu dla naszego najbardziej miejskiego utworu, czyli Eldo, Jotuze i Noon. Temu ostatniemu zawdzięczamy też znakomite brzmienie "Pętli" - mówią muzycy.

Za reżyserię czarno-białego filmiku odpowiada Paweł Zanio. Teledysk można obejrzeć na YouTube.

Album "Pętle" miał premierę 14 października 2016 roku.

Sonar to producent Łukasz Stachurko, współtwórca duetu Rysy, jednej z największych sensacji minionego sezonu, a także perkusista Rafał Dutkiewicz (Marika, Skalpel), pianista Artur Bogusławski i debiutująca oficjalnie na wokalu Lena Osińska. Fascynacja muzyków trip-hopem oraz zmysłową elektroniką zaowocowała oryginalnym brzmieniem.

Jeszcze przed premierą longplaya zespół wystąpił na festiwalach Spring Break Poznań, RBMA Weekender Warszawa, Open'er Gdynia i Tauron Nowa Muzyka Katowice.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sonar