Aktualności

15-12-2016-19:55:00

Zobacz nowy, fantastyczny teledysk grupy HEY

Udostępnij! Tweetnij!

Dziś rano grupa HEY poinformowała, że z powodów zdrowotnych jest zmuszona przełożyć trzy ostatnie grudniowe koncerty na początek stycznia 2017 roku. Po południu miała jednak dla fanów niespodziankę - nowy teledysk.

Kadr z klipu do singla "Błysk"

"Oglądajcie. Grajcie. Ratujcie Ziemię," czytamy na facebookowym profilu grupy. W teledysku do piosenki "Błysk" obok Kasi Nosowskiej występuje aktor, Marcin Dorociński. Obraz powstał we współpracy ze scenarzystą i reżyserem - Dariuszem Rzontkowskim z HUTY 19 im. Joachima Fersengelda. Teledysk można oglądać pod tym adresem.

Premierze teledysku towarzyszy także gra, której fabuła nawiązuje do apokaliptycznego tekstu piosenki i wpisuje się w jej przesłanie - ratujemy świat przed samozagładą.

Album "Błysk" wyraźnie różni się od propozycji zespołu Hey z ostatniej dekady. Spokojne, kontemplacyjne piosenki o misternie skonstruowanej formie, zastąpiła mocniejsza sekcja, ostrzejsza gitara i powróciły chwytliwe refreny, których nie sposób z Katarzyną nie śpiewać… Również tytułowy utwór "Błysk" prowokuje słuchacza i jest apelem do działania, posłuchajcie sami, a najlepiej obejrzycie klip i włączcie się do gry.

Daty nadchodzących koncertów grupy HEY można znaleźć pod tym adresem.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: hey