Aktualności

05-01-2017-18:11:56

Nicki Minaj rozstała się z Meekiem Millem

Udostępnij! Tweetnij!

Nicki Minaj i Meek Mill zakończyli swój związek.

Nicki Minaj fot. Universal Music Polska

Artystka zaczęła spotykać się z pochodzącym z Filadelfii hiphopowym artystą na początku 2015 roku. Razem spędzali czas nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Razem nagrali piosenki "Big Daddy", "Buy a Heart" czy "All Eyes On You" (do sprawdzenia tutaj).

Raperka poinformowała o rozstaniu za pośrednictwem Twittera. - Tak, mogę potwierdzić, że jestem singelką - napisała gwiazda. - Koncentruję się na pracy i nie mogę się doczekać, by podzielić się jej owocami. Wspaniałego Nowego Roku.

Pochodząca z Trinidadu i Tobago Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą "Pink Friday". Dwa lata później wydała "Pink Friday: Roman Reloaded". Trzeci i na razie ostatni album raperki, "The Pinkprint", miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach.

Artystka niedawno wypuściła swoją wersję numeru "Black Beatles" Rae Sremmurd, przemianowaną na "Black Barbies". Nagrała też piosenki z Fettym Wapem ("Like A Star"), Arianą Grande ("Side to Side") i DJ-em Khaledem ("Do You Mind").

Udostępnij! Tweetnij!