Aktualności

06-02-2017-05:20:24

Lady Gaga skacze z dachu stadionu na Super Bowl

Udostępnij! Tweetnij!

Lady Gaga dała wyjątkowy show podczas przerwy historycznego meczu Super Bowl. W przerwie pierwszego finału NFL z dogrywką gwiazda zaprezentowała zestaw swych największych hitów.

Lady GaGa fot. Universal Music Polska

Potwierdziło się to, co wokalistka zapowiadała wcześniej, mianowicie, iż nie będzie podczas występu dotykać tematów politycznych, a skupi się wyłącznie na widowisku i rozrywce. Tak też było (choć akcenty patriotyczne się pojawiły). Swój popis zaczęła od skoku z dachu stadionu w Houston w Teksasie, dalej były atrakcje taneczne i pirotechniczne. W repertuarze artystki znalazły się fragmenty piosenek "Poker Face", "Born This Way", "Telephone", "Just Dance", Million Reasons" i "Bad Romance".

Nieprawdziwe okazały się natomiast doniesienia o planowanym duecie z Tonym Bennettem. W odróżnieniu od kilku ostatnich muzycznych gwiazd Super Bowl, Lady Gaga wystąpiła bez żadnych gości specjalnych.

Zwycięzcami 51. Super Bowl zostali New England Patriots, pokonując w dogrywce Atlanta Falcons (34:28).

Popis Gagi można obejrzeć pod tym adresem.

Lady Gaga promuje obecnie wydaną 21 października 2016 roku płytę "Joanne".

Wokalistka ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to "Bad Romance", "Telephone", "Alejandro", "Just Dance" czy "Poker Face".

Artystka coraz chętniej zajmuje się karierą aktorską. Zagrała w szóstym sezonie "American Horror Story" Ryana Murphy'ego oraz potwierdziła udział w filmie "A Star Is Born" Bradleya Coopera.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: lady gaga