Aktualności

03-03-2017-02:42:22

Kolejna piosenka Michelle Branch

Udostępnij! Tweetnij!

Michelle Branch zaprezentowała kolejny utwór z nadchodzącego albumu "Hopeless Romantic".

Michelle Branch fot. Archiwum artystki

Po nagraniu tytułowym fani mają okazję poznać kawałek "Best You Ever". Zainteresowani powinni być nie tylko sympatycy wokalistki, ale także zespołu The Black Keys. Patrick Carney, członek formacji, a prywatnie chłopak Branch, jest współproducentem materiału a także udzielał się na perkusji. Pop-rockowego numeru o brudnym brzmieniu można posłuchać na tej stronie.

Premiera pierwszego od 14 lat krążka Amerykanki została wyznaczona na 7 kwietnia. Jak zapewnia artystka, ma to być wyluzowana, rockandrollowa płyta.

Longplay zainspirowany jest zarówno rozwodem wokalistki z Teddym Landau oraz jej nowym związkiem z perkusistą The Black Keys, Patrickiem Carneyem.

- Wiele z tych piosenek jest o złamanym sercu, ale nie o tym, że to koniec świata - wyjaśnia Branch. - To numery o zamykaniu pewnego rozdziału i przechodzeniu do kolejnego, ze świadomością, że wszystko będzie OK. To mój pierwszy naprawdę autobiograficzny album.

Wokalistka zadebiutowała w 2000 roku zestawem "Broken Bracelet". Sukces przyniosła jej druga płyta "The Spirit Room" (2001), która w USA pokryła się podwójną platyną. Nieco gorszy, tylko platynowy status, osiągnął jej kolejny i na razie ostatni longplay, "Hotel Paper" (2003).


Udostępnij! Tweetnij!


{* *}