Aktualności

10-03-2017-09:43:51

Pitbull i Camila Cabello w rodzinie "Szybkich i wściekłych 8"

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafiła nowa piosenka Pitbulla, która powstała do filmu Szybcy i wściekli 8" ("The Fate of the Furious").

Pitbull fot. Timothy Saccenti

Nagranie nosi tytuł "Hey Ma", a jago współtwórcami są J.Balvin oraz Camila Cabello, niegdyś wokalistka Fifth Harmony. Urodzona w Hawanie 19-latka zaśpiewała w utrzymanym w latynoskim klimacie kawałku, którego można posłuchać tutaj.

Zdjęcie tracklisty soundtracku do obrazu można zobaczyć na Instagramie.

Nadchodząca część serii "Szybcy i wściekli" będzie pierwszą bez udziału Paula Walkera, który zginał w wypadku samochodowym. Do swoich ról wracają Vin Diesel i Michelle Rodriguez, a także Jason Statham, Ludacris, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel i Dwayne Johnson. W obsadzie znaleźli ponadto Charlize Theron, Helen Mirren, Scott Eastwood i Kurt Russell.

Przypomnijmy, że w ósmym obrazie tajemnicza kobieta Cipher (Charlize Theron), specjalizująca się w cyber-terroryźmie, wciąga Doma (Vin Diesel) do kryminalnego świata, z którego nie może uciec. Jego rodzina zostanie wystawiona na poważną próbę.

- W mieście są tysiące samochodów, a teraz wszystkie są moje - cieszy się Cipher w najnowszym trailerze. Widowiskowy zwiastun znajduje się tutaj.

Premierę obrazu wyznaczono na 21 kwietnia 2017 roku.

Armando Christian Pérez, jak naprawdę nazywa się pochodzący z Florydy Pitbull, w tym miesiącu ma wydać nową płytę "Climate Change".
Udostępnij! Tweetnij!