Aktualności

17-03-2017-15:50:51

Machine Gun Kelly u szczytu formy z Hailee Steinfeld

Udostępnij! Tweetnij!

Machine Gun Kelly ostatnio chętnie współpracuje z paniami. Po Camili Cabello z Fifth Harmony, zaprosił Hailee Steinfeld.

Hailee Steinfeld fot. UIP

Aktorka zaprezentowała swój talent wokalny w piosence "At My Best". Machine Gun Kelly odpowiada za produkcję kawałka. Nagrania opierającego się na damsko-męskim kontraście można wysłuchać tutaj.

Numer zapowiada trzeci album rapera, który ma ukazać się w tym roku.

Colson Baker, lepiej znany pod pseudonimem Machine Gun Kelly (MGK), przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy biały raper wygrał "Amateur Night" w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku. Pseudonim MGK został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Na koncie ma płyty "Lace Up" (2012) i "General Admission" (2015).

We wrześniu 2016 roku do kin w USA trafiła komedia "The Edge of Seventeen" z udziałem Hailee Steinfeld. Aktorka potwierdziła też udział w "Pitch Perfect 3". Gwiazda może pochwalić się EP-ką "Haiz" wydaną w listopadzie 2013 roku. Ostatnio pojawiła się na singlu brytyjskiego producenta Sigali w "Show You Love".Udostępnij! Tweetnij!