Aktualności

17-03-2017-18:28:16

Amy Lee śpiewa dla wystraszonej Emilii Clarke

Udostępnij! Tweetnij!

Znana z zespołu Evanescence wokalistka Amy Lee zaprezentowała utwór "Speak To Me", który pojawi się na napisach końcowych filmu "Voice From The Stone" z Emilią Clarke w roli głównej.

Amy Lee fot. Archiwum artystki

Fortepianowej ballady można posłuchać na YouTube. - Niedawno zostałam matką i ten film silnie na mnie wpłynął - opowiada rockmanka. - Miałam okazję blisko współpracować z reżyserem Erikiem Howellem oraz Michaelem Wandmacherem, który komponował muzykę do thrillera.

Obraz "Voice From The Stone" powstał na podstawie powieści Silvio Raffo. Bohaterką jest pielęgniarka (Emilia Clarke), która próbuje pomóc pewnemu chłopcu, który po śmierci matki przestaje mówić. Mieszkając z ojcem (Marton Csokas) w wielkiej posiadłości w Toskanii, Jakob nie tylko milczy, ale i jest nękany przez głosy dochodzące z murów.

Zwiastun produkcji grozy rozgrywającej się w latach 50. XX wieku można obejrzeć tutaj. Amerykańska premiera wyznaczona została na 28 kwietnia.

Amy Lee jest aktualnie w studiu z zespołem Evanescence, gdzie pracuje nad nową płytą, której premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

Evanescence wystąpi w warszawskim Torwarze 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Ostatnie, imienne wydawnictwo Evanescence pochodzi z 2011 roku. Amy Lee ostatnio nagrywała covery piosenek z repertuaru Portishead, U2, Chrisa Isaaka czy Led Zeppelin. W 2016 roku wydała płytę dla dzieci, "Dream Too Much".Udostępnij! Tweetnij!