Aktualności

20-03-2017-04:49:57

Soundtrack do "Iron Fista" już dostępny

Udostępnij! Tweetnij!

Twórcy serialu "Iron Fist" tuż po jego premierze udostępnili ścieżkę muzyczną towarzyszącą produkcji Netfliksa.

Finn Jones fot. Netflix

Muzykę do serii Marvela przygotował Trevor Morris. To właśnie jego kompozycje znalazły się w zestawie. Dodatkowo na składankę trafił utwór "Come Down" Andersona .Paaka pochodzący z jego albumu "Malibu". Soundtrack, który wypełniło 25 nagrań, można znaleźć m.in. w serwisie Spotify.

W serialu pojawiały się także piosenki takich artystów jak Run The Jewels, Vince Staples, Outkast czy Killah Priest, ale nie znalazły się one na oficjalnej ścieżce muzycznej.

Zeszyty o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist wydawane są od lat 70. Bohaterem jest wychowany przez mnichów z K'un L'un, Danny Rand. To właśnie pod ich opieką nauczył się starożytnej, wschodniej sztuki walki. Technika ta gwarantuje osobie, która jej używa, niezwykłą siłę oraz umiejętność panowania nad umysłem, ciałem i duchem.

W serialu Netfliksa Danny Rand aka Iron Fist (w tej roli Finn Jones), uznany za zmarłego w katastrofie lotniczej wraca po 15 latach do Nowego Jorku, gdzie walczyć będzie z korupcją i przestępczością.

W obsadzie oprócz Jonesa znaleźli się również: Jessica Henwick jako Colleen Wing, David Wenham jako Harold Meachum, Jessica Stroup jako Joy Meachum, Tom Pelphrey jako Ward Meachum oraz Rosario Dawson ponownie jako Claire Temple.

Cykl miał premierę 17 marca.Udostępnij! Tweetnij!