Aktualności

20-03-2017-12:35:00

Mura Masa i Charli XCX we wspólnym singlu

Udostępnij! Tweetnij!

Charli XCX, która w przerwach w pracy nad nowym studyjnym albumem wydaje duety z innymi artystami nawiązała współpracę z Mura Masą. Jej efektem jest singiel "1 Night."

Okładka singla fot. Universal Music Polska

Utwór jest już dostępny w serwisach cyfrowych i zwiastuje nadchodzącą premierę debiutanckiego albumu artysty, który trafi do sprzedaży już latem.

"1 Night" to połączenia metalowych bębnów, marimby i elektroniki autorstwa niezwykle innowacyjnych artystów młodego pokolenia.

W ciągu zaledwie kilku lat od debiutu w sieci, Mura Masa osiągnął imponujący wynik 200 milionów odtworzeń, podbił scenę festiwalową i wyprzedał 3 trasy koncertowe po Europie.

Muzyk, który sam próbował swoich sił jako producent, starannie dobrał ekipę do pracy nad debiutanckim albumem. Wśród nich znaleźli się zarówno niedawno odkryci Nao i Bonzai jak i najgłośniejsze nazwiska z branży – A$AP Rocky i Charli XCX.

Debiutanckie wydawnictwo zapowiada się jako ekscytująca podróż w głąb muzyki elektronicznej, mieszanka undergroundu z konserwatyzmem. Szczegóły już wkrótce!

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!