Aktualności

21-03-2017-06:30:32

Robyn śpiewa dla Leny Dunham

Udostępnij! Tweetnij!

Electropopowa artystka Robyn zaprezentowała nieznaną dotąd piosenkę, która trafiła do serialu "Dziewczyny".

Robyn fot. Universal Music Polska

Utwór nosi tytuł "Honey". Fragmentu nagrania, które pojawiło się w najnowszym odcinku produkcji HBO, można posłuchać tutaj.

Lena Dunham, twórczyni serii, wybrał ten numer spośród kilku, które przesłała jej Szwedka. - Nie był jeszcze gotowy, ale skończyłam go specjalnie dla niej i dla "Dziewczyn" - powiedziała wokalistka.

Piosenka ma znaleźć się na nowym albumie Robyn.

Robyn to pochodząca ze Sztokholmu wokalistka, producentka i autorka piosenek. Wśród jej największych hitów znajdują się "Dancing On My Own", "Hang with Me" i "Indestructible".

Jej dorobek zamyka wspólna płyta z Röyksopp, "Do It Again" z maja 2014 roku oraz minialbum "Love Is Free" wydany w sierpniu 2015 roku a zrealizowany w ramach projektu Robyn & La Bagatelle Magique.

Obecnie emitowany jest ostatni sezon serialu "Dziewczyny". Cykl opowiada o czterech młodych mieszkankach Nowego Jorku i ich miłosnych, zawodowych oraz, po prostu, życiowych perypetiach. W rolach głównych grają Lena Dunham, Allison Williams, Jemima Kirke, Zosia Mamet, a także Adam Driver, Alex Karpovsky i Ebon Moss-Bachrach.


Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!