Aktualności

27-03-2017-12:52:59

Sarsa dostała drugą szansę

Udostępnij! Tweetnij!

Muzyka Sarsy z jej nadchodzącej płyty pojawia się w nowym sezonie serialu "Druga szansa". Do jednego z utworów powstał specjalny teledysk.

Sarsa fot. Archiwum artystki

Mowa o piosence "Dzielę", którą można było usłyszeć w emitowanej właśnie odsłonie produkcji z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Klip nawiązuje do serialu i przedstawia skomplikowane relacje pomiędzy Moniką (Kożuchowska) i Marcinem (Bartłomiej Świderski) oraz Adamem (Bartłomiej Topa). Wideo można obejrzeć sarsa-dziele,227505.html" target="_blank">tutaj.

Wokalistka znana z przebojów "Zapomnij mi", "Indiana" czy "Naucz mnie" właśnie pracuje nad drugą płytą. Na krążku znaleźć ma się m.in. numer "Dzielę".

W 2015 roku Sarsa zawojowała polski rynek muzyczny. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Na koncie ma platynową debiutancką płytę "Zapomnij mi" oraz diamentowe, platynowe i złote single.

W obsadzie "Drugiej szansy" znajdują się także Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski, Magdalena Berus, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Monika Mariotti i Cezary Kosiński.

Stacja TVN zamówiła już kolejny sezon.Udostępnij! Tweetnij!