Aktualności

31-03-2017-12:13:19

Demi Lovato niczego nie obiecuje

Udostępnij! Tweetnij!

Demi Lovato połączyła siły z didżejskim triem Cheat Codes. Wokalistka i aktorka zaśpiewała w piosence zespołu, "No Promises".

Demi Lovato fot. Universal Music Polska

Jesienią 2016 roku Demi zaskoczyła fanów informacją, że w 2017 roku chce zrobić sobie przerwę od show-biznesu. Najwyraźniej zmieniła jednak zdanie.

"No Promises" pierwszy od blisko roku - od singla "Body Say" - nowy numer z udziałem artystki. Piosenka Cheat Codes to utrzymany w taneczno-słonecznym klimacie potencjalny wakacyjny hit. Mocno syntetycznego kawałka z popisami wokalnymi Lovato można posłuchać pod tym adresem.

Amerykanka w 2016 roku wydała album "Confident", który dotarł do drugiego miejsca na liście "Billboardu". Płyta została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Na jej dyskografię składa się pięć płyt, z których ostatnia to wspomniana "Confident". Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach "Glee", "Od zmierzchu do świtu" i "Zoolander 2". Niedawno użyczyła głosu Smerfetce w animacji "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski".

Cheat Codes tworzy trzech DJ-ów specjalizujących się w muzyce EDM i klubowych hitach. Rozgłos przyniósł im singel "Sex", z samplami "Let's Talk About Sex" Salt-N-Pepa.Udostępnij! Tweetnij!