Aktualności

12-04-2017-11:14:36

Kasia Cerekwicka jak ze skandynawskiego filmu

Udostępnij! Tweetnij!

Polska popowa wokalistka Kasia Cerekwicka opublikowała najnowszy teledysk, który zrealizowała do singla "Bez Ciebie".

Kasia Cerekwicka fot. Sony Music

Muzykę do utworu skomponowała Ania Dąbrowska oraz Kuba Galiński, natomiast współtwórcami tekstu są Dąbrowska, Roman Szczepanek oraz sama wokalistka, Kasia Cerekwicka.

Reżyserką i autorką scenariusza jest Monika Majorek, reżyserka filmowa. Jej krótkometrażowy film "Inka" był wyświetlany na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. Cannes Short Film Corner, Palm Springs Short Fest i Nowe Horyzonty, a "Pierwsze" nagrodzono na festiwalu w Los Angeles. Autorem zdjęć jest Tomek Ślesicki, który pracował również przy teledyskach Sorry Boys, Dawida Podsiadło, BOKKA.

- Klip jest utrzymany w konwencji filmów skandynawskich - komentuje wokalistka. - Mrocznie i monochromatyczne kolory. Nad obrazkiem pracowaliśmy dwa dni w dość ciężkich warunkach ze względu na porę roku - zimno i zdjęcia plenerowe. Na szczęście humor nam dopisywał. Klip opowiada o utracie kogoś bliskiego, o tęsknocie. Chcieliśmy stworzyć teledysk, w którym obraz podkreśla emocje znajdujące się w tekście piosenki. Jestem bardzo zadowolona z montażu poszczególnych scen, które pięknie podkreślają emocje w utworze.

Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Ostatnie wydawnictwo wokalistki to "Kolędy" z 2016 roku.Udostępnij! Tweetnij!