Aktualności

17-05-2017-13:24:49

Nowa płyta Pawła Małaszyńskiego i Cochise

Udostępnij! Tweetnij!

Po pracy przy serialu "Belle Epoque", Paweł Małaszyński znalazł czas, by nagrać nowy album ze swą rockową kapelą, Cochise. Dzieło otrzymało tytuł "Swans And Lions", a premiera planowana jest na jesień.

Cochise fot. Bartek Jarosz

Album zawierać będzie 12 utworów, a jego premiera zaplanowana jest na jesień. - Kawałki utrzymane w różnym klimacie - są szybkie, wolne, nerwowo-rockowe - komentuje Wojtek Napora, gitarzysta Cochise. - Jedną z największych różnic, porównując ją do poprzednich płyt, będzie to, że nagrywamy ją z nowym perkusistą (Adam "ARGON" Galewski). Ma on bardzo duży wpływ na to jak te utwory brzmią i jak są zaaranżowane. Za teksty jak zawsze odpowiada Paweł, ale nie doszukiwałbym się w nich optymizmu, to raczej wędrówka po mrocznych aspektach życia, ale światełko gdzieniegdzie się pojawia :-).

O tym, jak w nowej odsłonie brzmi zespół Cochise, będzie można już wkrótce przekonać się na najbliższych koncertach. Oto ich harmonogram:

19 maja - Pabianice, Pub Czwórki
20 maja - Kraków, Schizofrenia Cafe
24 maja - Warszawa, Hard Rock Cafe
26 maja - Kielce, Starman
27 maja - Siedlce, 5 sztuk
1 czerwca - Wąbrzeźno
23 czerwca - XVII Gryfparty 2017, Międzynarodowy Zlot Motocyklowy, "Dwór Mościbrody" koło Siedlec
6 lipca - Międzyzdroje, Festiwal Gwiazd

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo "9", obejmuje albumy: "Still Alive" (2010), "Back to Beginning" (2012), "118" (2014) oraz "The Sun Also Rises For Unicorns" (2015). Muzycy pracują aktualnie nad materiałem na nową studyjną płytę, której premierę wstępnie zaplanowano na jesień 2017.Udostępnij! Tweetnij!