Aktualności

23-05-2017-22:30:00

Znamy skład Męskie Granie Orkiestra! Posłuchaj singla!

Udostępnij! Tweetnij!

Już jest! Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier wiosny, która będzie nam towarzyszyła przez całe lato. Nowa kompozycja nagrana na trasę koncertową Męskie Granie zadebiutowała na antenie radiowej Trójki. Znamy też pierwsze szczegóły całej trasy!

fot. Męskie Granie Facebook

W tym roku Męskie Granie Orkiestra będzie występować pod przewodnictwem: Piotr Rogucki, Monika Brodka i Tomasz Organek. 

Napisany i nagrany przez nich singiel, który dziś miał premierę na antenie radiowej Trójki nosi tytuł "Nieboskłon". My prezentujemy go w odtwarzaczu poniżej! 

Ponadto, podczas trasy odbędzie się specjalny hołd dla formacji Voo Voo. Z tej okazji przygotowano 2-częściowy koncert - w pierwszej części wystąpi Wacław Zimpel z zespołem, a gościnnie na scenie pojawią się Gaba Kulka, Krzysztof Zalewski i Czesław Mozil. Druga część koncertu to koncert Voo Voo.

Tegoroczne Męskie Granie upłynie również pod znakiem kompozycji Grzegorza Ciechowskiego i piosenek z albumu "Tak! Tak!" wydanego w 1988 roku. Smolik, Mela Koteluk, Skubas, Piotr Rogucki, to m.in. oni będą wykonywali utwory Obywatela G.C.

Będzie też koncert poświęcony kultowym hiphopowym numerom w nowych aranżacjach, gdzie usłyszymy m.in. Korteza, Tego Typa Mesa, Felicjana Andrzejczaka i Monikę Borzym oraz projekt poświęcony Pink Floyd.

Trasa koncertowa Męskie Granie rusza w Polskę już 8 lipca koncertem w Poznaniu. Na liście miast, które w tym roku odwiedzą najlepsi polscy muzycy znajduje się także Gdynia, Wrocław, Warszawa, Katowice czy Żywiec. Pełna lista koncertów, informacje o biletach i datach są dostępne pod tym adresem.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!