Aktualności

29-05-2017-09:07:03

Airbourne już wkrótce w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

Po niezwykle ciepło przyjętych zeszłorocznych koncertach, Airbourne wracają do Polski. Airbourne pojawią się 30 maja w warszawskim klubie Proxima oraz 31 maja w gdyńskim Uchu.

Airbourne fot. Metal Mind Productions

Podczas zbliżających się koncertów muzycy promować będą najnowszy, czwarty już w karierze album "Breakin' Outta Hell". Wydawnictwo ukazało się 14 października 2016 roku. Jest to czwarty krążek w dyskografii grupy.

Airbourne to wyznający maksymę work-hard / play-hard australijski zespół prowadzony przez braci Joela i Ryana O'Keeffe. Muzycy spędzili ostatnie 10 lat wierni rock'n'rollowej etyce - żyjąc w trasie, wyprzedając największe sale koncertowe, pojawiając się na plakatach obok legendarnych nazw od Iron Maiden do The Rolling Stones i wydając trzy świetnie przyjęte płyty. Nowy, czwarty album Airbourne można podsumować krótko: maksimum energii, maksimum rozrywki. Płyta została wyprodukowana przez Boba Marlette'a (który również trzymał pieczę nad brzmieniem debiutu grupy, płyty "Runnin' Wild" z 2007 roku), zaś miksy powierzono Mike'owi Fraserowi, znanemu ze współpracy m.in. z Aerosmith, Van Halen czy Metallicą.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: airbourne