Aktualności

01-06-2017-11:27:46

Ellie Goulding i Kygo w piosence Harry'ego Stylesa

Udostępnij! Tweetnij!

Ellie Goulding i Kygo wykonali wspólnie balladę "Sign of the Times" z repertuaru Harry'ego Stylesa. Do występu doszło podczas wizyty w radiu BBC 1.

Ellie Goulding fot. Universal Music Polska

W ramach cyklu Live Lounge Goulding i Kygo zaprezentowali efekt swojej współpracy - utwór "First Time". Muzycy wzięli również na warsztat piosenkę z repertuaru Harry'ego Stylesa. Ich wykonanie ballady "Sign of the Times" można zobaczyć tutaj.

Ostatni album Ellie Goulding to "Delirium", który miał premierę w listopadzie 2015 roku. Wokalistka będzie jedną z gwiazd tegorocznego Kraków Live Festival, który odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia.

Kygo, czyli naprawdę Kyrre Gorvell-Dahll, to norweski DJ i producent. Przełomem w jego karierze był singel "Firestone" z 2014 roku (ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy). W maju 2016 roku muzyk wydał debiutancki longplay "Cloud Nine". Ostatnio nagrał wspólnie z Seleną Gomez piosenkę "It Ain't Me".

Imienny, solowy album Harry'ego Stylesa, wokalisty One Direction, ukazał się 12 maja. 23-latek podpisał w 2016 roku opiewający na 80 milionów dolarów solowy kontrakt z wytwórnią Columbia.

Udostępnij! Tweetnij!