Aktualności

25-01-2023-13:22:03

Ellie Goulding gwiazdą Orange Warsaw Festival 2023

Udostępnij! Tweetnij!

Ellie Goulding dołącza do line-upu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival 2023! Fani będą mieli niepowtarzalną okazję do usłyszenia na żywo piosenek z nadchodzącego albumu ikony brytyjskiego popu ostatniej dekady. Premiera krążka „Higher Than Heaven” już 24 marca.

Materiały prasowe

Ellie Goulding to bezsprzecznie jedna z najpopularniejszych i wszechstronnych brytyjskich wokalistek ostatniej dekady. Jak mało kto jest w stanie stworzyć własny styl w oparciu o szeroki wachlarz gatunków: elektroniki, popu czy nawet folku.

Artystka zadebiutowała w 2010 roku albumem „Lights” i od tamtej pory zawojowała międzynarodowe listy przebojów dzięki takim kawałkom jak „Starry Eyed”, „Lights”, „Burn”, „I Need Your Love”, „Love Me Like You Do”.

Popularność Ellie zaowocowała także współpracą z innymi artystami (pojawiła się m.in. w utworach Skrillexa, Calvina Harrisa, Major Lazer czy Silk City) i wieloma nagrodami (m.in. 2 statuetki BRIT Awards). Dziś ma na koncie kilkanaście miliardów streamów i stoi u progu wydania piątej płyty „Higher Than Heaven”. A już 2 czerwca wystąpi na Orange Warsaw Festival!

Tegoroczna edycja Orange Warsaw Festival odbywa się w dniach 2-3 czerwca 2023 na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec, a w line-upie takie gwiazdy jak Sam Smith, Ellie Goulding czy The 1975. Więcej informacji na oficjalnej stronie imprezy.

REGULAR TICKETS w sprzedaży do 18.05.2023 r. lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Bilety dostępne na www.altersklep.pl

Karnet 2 dni - 599 zł

Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange - 510 zł

Bilet jednodniowy - 399 zł

Bilet jednodniowy z 15% rabatem dla Klientów Orange - 340 zł


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!