Aktualności

20-08-2020-23:18:58

Ellie Goulding i jej walka spokoju z chaosem

Udostępnij! Tweetnij!

Ellie Goulding zaprezentowała teledysk do najnowszego singla "Love I'm Given".

Ellie Goulding fot. Universal Music Polska

- To wideo reprezentuje walkę spokoju z chaosem - wyjaśnia wokalistka. - Ring bokserski to miejsce, gdzie - o dziwo - czuję się najbardziej czysta, gdzie czuję, że mam pełną kontrolę. Złota suknia to natomiast symbol miejsca, gdzie masz największą moc.

"Love I'm Given" pochodzi z wydanego po 5-letniej przerwie albumu "Brightest Blue". Płyta, która miała premierę w lipcu 2020 roku, została podzielona na dwie części, które opowiadają o smutku i słabości oraz o sile i kobiecej niezależności.

W marcu 2020 artystka obchodziła 10-lecie wydania debiutanckiego albumu "Lights", który sprzedał się w nakładzie 1,4 mln egzemplarzy na całym świecie. W trakcie swojej kariery Ellie otrzymała dwie nagrody BRIT, sprzedała ponad 15 mln egzemplarzy albumów i 102 miliony singli, zgromadziła 19,6 miliardów streamów i przekroczyła 10 milionów subskrybentów na YouTube. Ellie jest ambasadorką ONZ, działa aktywnie na rzecz ochrony środowiska, wspiera także organizacje walczące z problemem bezdomności.Udostępnij! Tweetnij!