Aktualności

12-06-2017-15:05:11

65 artystów na festiwalu Tauron Nowa Muzyka

Udostępnij! Tweetnij!

Tegoroczny line-up festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice oficjalnie został zamknięty. Do Katowic przyjedzie 65 różnorodnych artystów, którzy przez 4 dni wystąpią aż na 8 scenach. Wśród gwiazd znaleźli się Róisín Murphy, The Cinematic Orchestra (koncert otwarcia), Cat Power (solo), !!! (chkchkchk), SOHN, RY X oraz Hercules & Love Affair, William Basinski, Max Cooper i Gold Panda.

Róisín Murphy fot. Kinga Baran

Podczas 12. odsłony festiwalu uczestnicy zetkną się z gatunkową różnorodnością. Zadowoleni będą fani cięższych brzmień muzyki techno, głęboko przemyślanego ambientu i nowoczesnego podejścia do muzyki soul & RnB. Nie zabraknie też wykonawców alternatywnego popu, energetycznego disco i house odnoszącego się do swoich nowojorskich korzeni, a także przedstawicieli futurystycznego jazzu.

Znany jest już godzinowy harmonogram imprezy. W piątek jako pierwszy wystąpi Hatti Vatti, na finał w sobotę pojawią się Mazut, Lucy i Kenny Larkin. Szczegółowa rozpiska znajduje się tutaj.

Sprzedaż karnetów 3-dniowych, które obejmują m.in. występ The Cinematic Orchestra w słynnym NOSPR, powoli dobiega końca. Warto się pospieszyć z zakupem, ponieważ ich liczba jest limitowana. W dalszym ciągu trwa również promocja dla użytkowników sieci T-Mobile na zakup karnetów 2-dniowych.

Ceny:
1-dniowy: 160 zł
2-dniowy: 280 złUdostępnij! Tweetnij!