„Mute”, Janusz Orlik - Kraków

Bilety na spektakl „Mute”, Janusz Orlik - Kraków - 03-06-2019

Spektakl „Mute”, Janusz Orlik - Kraków

Janusz Orlik

03.06.2019 19:00

Kraków (Małopolskie) - Nowohuckie Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II 232

214

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Biletyna Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 9 dni„Mute”, Janusz Orlik


reżyseria, choreografia, wykonanie, scenografia: Janusz Orlik
muzyka: Alex Catona
reżyseria światła: Janusz Orlik, Łukasz Kędzierski
realizacja techniczna: Łukasz Kędzierski
produkcja: Janusz Orlik
koprodukcja: Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, Michał Łuczak
zrealizowano w ramach stypendium z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
czas trwania: 45minw stanie ciągłego strachu, niepewności, zagrożenia, potrzeby i wykluczenia … otoczeni przez wydarzenia, którym staramy się nadać jakiś sens i ludzi, z którymi chcemy, ale nie potrafimy się porozumieć … prowokowani fizycznie, emocjonalnie, mentalnie – wyczerpani … w świecie, w którym czyny zdają się mówić głośniej niż słowa, a słowa już nie są słyszane … gdzie nie chcemy widzieć i boimy się patrzeć.


Janusz Orlik
Tancerz, choreograf, pedagog tańca. Absolwent warszawskiej szkoły baletowej, studiował w Brucknerkonservatorium Linz (Austria). Podczas studiów rozpoczął pracę w zespole młodych tancerzy x.IDA Dance Co. Od 2002 r. jest stałym członkiem Vincent Dance Theatre (Wielka Brytania). Autor spektakli „Exérèse monobloc”, „a bliźniego swego jak siebie samego”, „Live on stage”, „Święto wiosny”, „Insight” (Nagroda Specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Janusza Orlika i Joanny Leśnierowskiej za najlepszą choreografię przyznana w ramach Polskiej Platformy Tańca 2014) oraz „Mute”. Występował m.in. w spektaklach „Ten Men” i „Happy” Nigela Charnocka, będąc jednocześnie asystentem choreografa, „… (Rooms by the sea) z cyklu ćwiczenia w patrzeniu” Joanny Leśnierowskiej, „Back to bone” Rosalind Crisp, „Collective Jumps” Isabelle Schad, „Shirtology” Jérôme Bela. Współpracował przy tworzeniu i wystąpił w „Rekonstrukcji” Joanny Leśnierowskiej, jak również projektach „Yanka Rudzka Projekt: Zaczyn” i „Yanka Rudzka Projekt: Wielogłos”. Poza pracą sceniczną Janusz prowadzi warsztaty choreograficzne w szkołach tańca oraz innych placówkach edukacyjnych w kraju i za granicą.

Kup bilety

Biletyna Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Do wydarzenia 9 dni

Zapraszamy na spektakl Janusz Orlik w Krakowie
Koncert odbędzie się w/na Nowohuckie Centrum Kultury przy Al. Jana Pawła II 232.
Bilety na spektakl Janusz Orlik dostępne są pod linkami powyżej.