(Nie) wszystko Ci oddam - "(nie) Wszystko Ci oddam" - premierowy spektakl komediowy" - Płock

Bilety na spektakl (Nie) wszystko Ci oddam - "(nie) Wszystko Ci oddam" - premierowy spektakl komediowy" - Płock - 13-10-2024

(Nie) wszystko Ci oddam - "(nie) Wszystko Ci oddam" - premierowy spektakl komediowy" - Płock

Spektakl (nie) Wszystko Ci oddam

13.10.2024 16:00

Płock(Mazowieckie) - Państwowa Szkoła Muzyczna


Kup bilet KupBilecik 16:00

Kup bilet Biletyna 16:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 7 miesięcy
Do wydarzenia 86 dni

Komedia organiczna (NIE) WSZYSTKO CI ODDAM

autor: Stefan Vögel
reżyseria i oprawa muzyczna: Dariusz Taraszkiewicz
scenografia: Tomasz Bzdęga
kostiumy: Anna Tomczyńska

Miłość, przyjaźń, radość życia - czegóż trzeba więcej, żeby czuć się dobrze z najbliższymi i żyć pełną piersią! Może każdy potrzebuje jakiegoś organu do kochania? Sprawdźmy, czy to prawda, razem z Katarzyną, Dianą, Adamem i Tadeuszem - bohaterami współczesnej komedii napisanej przez popularnego austriackiego dramatopisarza Stefana Vögla. Kiedy zaskoczona przez życie Katarzyna postanawia zdradzić swoim bliskim, co ją spotkało, to rusza lawina komediowych zdarzeń, zaskakujących reakcji i nieoczekiwanych deklaracji. Widz ma szansę sam się zastanowić, co by zrobił, słysząc miłosne wyznanie w stylu: "Masz w sobie coś, bez czego nie potrafię żyć. Podzielisz się ze mną?".

Zaskakujących pytań i zabawnych odpowiedzi będzie w spektaklu więcej, np.: Co można znaleźć na ostatnim piętrze najwyższego wieżowca w Warszawie? Jak długo należy zapiekać pieczeń z cynaderek? Czy współczesny człowiek jest gotów wspomóc najbliższą osobę drobną sumą pieniędzy, apartamentem w Barcelonie czy… No właśnie, czym jeszcze? To już muszą Państwo sami zobaczyć.

Na kolejne przedstawienie teatralne w doborowej obsadzie, pełne humoru i mądrej rozrywki, zapraszają: Teatr Skene Warszawa i Dom Kultury w Rawiczu - producenci spektakli Cudowna terapia i Najsłodszy owoc.

OBSADA
Katarzyna: Magdalena Walach (wymiennie)
Diana: Joanna Moro / Joanna Osyda
Adam: Paweł Okraska(wymiennie)
Tadeusz: Bilgun Ariunbaatar / (wymiennie) / Dariusz Taraszkiewicz

Polska prapremiera: 1 grudnia 2023 roku


Producenci:
Teatr Skene Warszawa Łukasz Niezgoda i Ewa Rączy
Dom Kultury w Rawiczu

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl